Слухати

Батальйон «Донбас-Україна» повертається в зону АТО і тепер має власну авіацію  / Новини на Громадському радіо

Батальйон «Донбас-Україна» повертається в зону АТО і тепер має власну авіацію

18 серпня 2015 - 12:51
Батальйон «Донбас-Україна» отримав вертольоти та літаки та приступив до виконання бойових завдань в зоні АТО. Тепер це єдиний батальйон ЗСУ такого типу, що має на озброєнні авіацію

Окремий батальйон спеціального призначення Збройних Сил України «Донбас-Україна», згідно приказу Генерального Штабу зайняв бойову варту у секторі «С». Про це повідомляється на офіційному сайті батальйону. 

Крім того, згідно з розпорядження начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України «Донбас-Україна» отримав на озброєння чотири вертольоти Мі-24 та два літаки СУ-25. Таким чином, батальйон «Донбас» став єдиним батальйоном Збройних Сил України такого типу, що має на озброєнні авіацію.

Як відомо, підрозділ «Донбас-Україна» складається з ветеранів батальйону «Донбас» (складу 2014 року), в який входять 90 відсотків добровольців. 

Вчора колишній командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко на своїй сторінці в Facebook повідомив, що бійці підрозділу повертаються на свої позиції в Маріуполі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+