Слухати

КНДР: У Південної Кореї є 48 годин, щоб вимкнути гучномовці, інакше ми почнемо війну / Новини на Громадському радіо

КНДР: У Південної Кореї є 48 годин, щоб вимкнути гучномовці, інакше ми почнемо війну

20 серпня 2015 - 15:06
Південна Корея має 48 годин, щоб вона вимкнула гучномовці на кордоні з КНДР, інакше остання розгорне військові дії

КНДР погрожує почати бойові дії, якщо через Південна Корея не припинить мовлення гучномовців на кордоні. Про це повідомило південнокорейське інформагентство hani.co.

«У Міністерства оборони Південої Кореї є 48 годин, щоб припинити психологічну війну проти КНДР. Інакше вони почнуть воєнні дії», — повідомило видання.

Як відомо, сьогодні КНДР обстріляла Південну Корею, почалась евакуація мирних жителів. Як вважають у Південній Кореї, вогонь був відкритий по гучномовцю, який передавав, на думку північнокорейської влади, «пропаганду» проти КНДР

Сеул, у свою чергу, відповів на атаку зустрічним артилерійським вогнем. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+