Слухати

Сьогоднішній суд над Савченко пройде без неї / Новини на Громадському радіо

Сьогоднішній суд над Савченко пройде без неї

21 серпня 2015 - 10:40
На думку адвоката, процес не перенесуть в Москву, а зв'язок з Надією Савченко пройде у вигляді відеоконференції

Українську льотчицю Надію Савченко, яку звинувачують у вбивстві та замаху на життя російських журналістів під Луганськом, не привезуть у п’ятницю, 21 серпня, у Ростовський обласний суд РФ для вирішення питання про перенесення процесу в Москву. Савченко братиме участь у засіданні через відеоконференцзв’язок з СІЗО. Про це повідомив один з її адвокатів Марк Фейгін, передає ТАСС.

«Ні, її не буде. Буде відеоконференцзв’язок із СІЗО. Її мають право не привозити, так як це тільки розгляд клопотання «, — сказав Марк Фейгін.

На думку адвоката, процес не перенесуть в Москву.

«Моя особиста думка, що розгляд справи залишать у Донецьку (Ростовської області). У цьому випадку можна і далі подавати різні клопотання у вищі інстанції, але це вже не призупинить розгляд справи у Донецьку», — зазначив він.

Представляти Н.Савченко в суді у п’ятницю буде адвокат Ілля Новіков. Сам пан Фейгін і ще один захисник — Микола Полозов. 

Як відомо, Донецький міський суд Ростовської області задовольнив клопотання захисту Надії Савченко про направлення справи для визначення підсудності до Ростовського обласного суду. Згодом Ростовський суд переслав у прикордоне містечко Донецьк Ростовської області скаргу захисту української льотчиці щодо її підсудності.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+