Слухати

 Японський народ не хоче бачити Медведєва на Курильських островах, — уряд Японії / Новини на Громадському радіо

Японський народ не хоче бачити Медведєва на Курильських островах, — уряд Японії

21 серпня 2015 - 16:18
З часів Другої світової війни між Японією та Росією тривають територіальні суперечки щодо Курильських островів

Японія занепокоєна планами прем’єр-міністра Росії Дмитра Медведєва відвідати острів Курильської гряди Ітуруп, який вона вважає своєю територією. Про це повідомив на прес-конференції в Токіо генеральний секретар уряду Есіхіде Суга. Про це информує УНН із посиланням на агентство Кіодо.

«Якщо цей візит відбудеться, то він не збігається з позицією Японії і зачіпає почуття японського народу. Ми не можемо цього прийняти», — каже пан Суга.

Японія на різних рівнях передасть РФ своє занепокоєння можливим візитом російського прем’єра. Раніше стало відомо, що Дмитро Медведєв планує відвідати острів Курильської гряди Ітуруп, де відбудеться молодіжний освітній форум з 12 по 24 серпня 2015 року. Японія вважає цей острів своєю територією, сказано в повідомленні. 

Як відомо, між Росією і Японією так і не був укладений мирний договір після закінчення Другої світової війни. Курильські острови є предметом давньої територіальної суперечки між двома державами — Токіо претендує на острови Курильської гряди Ітуруп, Кунашир, Шикотан і архіпелаг Хабомаї.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+