Слухати

«Європейська хвиля» — нова програма про стан виконання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС

22 серпня 2015 - 13:59
На «Громадському радіо» стартував новий проект «Європейська хвиля»
«Європейська хвиля» — нова програма про стан виконання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС / Новини на Громадському радіо

На «Громадському радіо» стартував новий проект «Європейська хвиля». Журналісти «Громадського радіо» разом із експертами, підприємцями, урядовцями, громадськими активістами аналізуватимуть стан виконання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Головний фокус програми буде на тому, що принесла вже або може дати Угода з ЄС конкретній людині, що займається бізнесом, отримує послуги у держави, навчається, намагається поліпшити умови життя у своєму місті чи селі. Перший випуск програми від 19 серпня слухайте тут.

Цей проект «Громадське радіо» реалізовує разом із активістами ініціативи «Сильніші разом!», метою якого є інформування громадян України про співпрацю з Європейським Союзом та використання можливостей, пов’язаних з Угодою про асоціацію між Україною та ЄС

«Навколо Угоди з ЄС з самого початку навмисно сіялося багато міфів противниками нашого європейського шляху. З початком військового конфлікту на Сході України ця «міфотворчість» значно посилилася. Ми прагнемо розповісти українцям правду про те, що таке Угода з ЄС, і як цей документ може і має змінити якість наше життя, наш бізнес, екологію і загалом порядок у державі», — розповіла гостя першої програми «Європейської хвилі», координаторка ініціативи «Сильніші разом» Любов Акуленко.

«Угода з ЄС — це інструмент, з яким ми можемо пояснити світу, що українці здатні виготовляти продукцію за високими стандартами. Просто взяти і перевести всі процеси і процедури на правила, що прописані в Угоді. От, наприклад, в саду, де збирають яблука на продаж, обов’язково має бути рукомийник, щоб садівник зривав яблука гарантовано чистими руками», — говорить Тарас Качка, один із співавторів тексту Угоди з ЄС і також гість першого випуску «Європейської хвилі».

«Європейська хвиля» виходитиме щосереди о 21:30 у рамках програми «Громадська хвиля». Слухати «Європейську хвилю» можна он-лайн на сайті «Громадського радіо» та у мережі Першого каналу Національної радіокомпанії України (через радіоточки та у фм-діапазоні, 105 FM у Києві).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+