Слухати

На Донеччині відкрили пам’ятник загиблим правоохоронцям / Новини на Громадському радіо

На Донеччині відкрили пам’ятник загиблим правоохоронцям

23 серпня 2015 - 11:44
У зоні проведення АТО з минулого року загинули 13 співробітників міліції

З такою ініціативою виступив керівник Костянтинівської міліції підполковник Володимир Гончаров. Щороку в Україні 22 серпня віддають шану тим, хто загинув під час виконання своїх службових обов’язків. Пан Володимир зазначає: у зоні проведення АТО з минулого року загинули 13 співробітників міліції.

«13 чоловік поклали своє життя. За Україну, за нас з вами. Світла їм пам’ять.  Цей пам’ятний знак – найменше, що ми можемо зробити», — сказав Володимир Гончаров.

0.jpeg

Пам'ятник загиблим міліціонерам
Пам’ятник загиблим міліціонерам

Традиційно відкривали пам’ятник і вшановували загиблих товаришів військовими залпами. З-поміж присутніх – чимало військових. Наразі у зоні проведення АТО перебуває і зведений загін Сумської міліції. Його керівник Олексій Шаповалов теж схиляє голову перед тими, хто віддав життя, і наголошує: цю пам’ять треба берегти.

«Без минулого немає майбутнього. Ми повинні пам’ятати своїх друзів…» — наголосив пан Шаповалов. 

pidpolkovnyk_shapovalov.jpg

Підполковник Шаповалов
Підполковник Шаповалов

Усі, хто був цього дня на імпровізованому мітингу, говорили про мир та про незалежність країни ціною життів її громадян. 

 

Наталя Поколенко з Донеччини для Громадського радіо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+