Слухати

Нова поліція у Львові склала присягу

23 серпня 2015 - 13:38 310
Сьогодні, 23 серпня, в День державного прапора України у Львові відбулася урочиста церемонія складання присяги підрозділами нової патрульної поліції міста

Дійство відбувалося на Площі Ринок перед міською ратушею. Присягу склало 410 поліцейський, близько 20% з них — жінки. В урочистостях взяли участь Прем’єр міністр Арсеній Яценюк, міністр внутрішніх справ Арсеній Аваков, заступник Ека Згуладзе, мер міста Андрій Садовий й інші посадовці. Також на присягу прибули канадські поліціянти.

v_urochystostyah_vzyaly_uchast_yacenyuk_avakov_eka_zguladze_ta_inshi.jpg

В урочистостях взяли участь Яценюк, Аваков, Ека Згуладзе та інші
В урочистостях взяли участь Яценюк, Аваков, Ека Згуладзе та інші.

Текст присяги зачитав керівник львівської поліції Юрій Зозуля. Посадовці наголосили на тому, що нова поліція — це не лише форма, а й новий формат роботи, нове ставлення до людей і закону.

Андрій Садовий зробив поліцейським символічний подарунок — автентичну копію букваря, який надрукував Іван Федоров. Цей буквар колись змінив хід історії, на позитивні зміни сподіваються і львів’яни. Мер зазначив, що нові патрульні можуть розраховувати на його підтримку.

Серед нових поліціянтів є також Ірина Кульчицька (інспектор 3-ої роти 1-го батальйону львівської поліції) — невістка генерал-майора Нацгвардії Сергія Кульчицького, Героя України, що загинув у боях під Слов’янськом 29 травня 2014 року.

Вкінці урочистостей Яценюк запропонував поліцейським та всім присутнім виконати гімн України без акомпанементу.  

prysyaga_policiyi_u_lvovi.jpg

Присяга поліції у Львові
Присяга поліції у Львові

lvivska_policiya.jpg

Львівська поліція
Львівська поліція

policiyanty.jpg

Поліціянти
Поліціянти

Опісля новоспечені патрульні вирушили до частин, аби підготуватися до чергування, яке розпочнеться о 21:00 і триватиме 12 годин. Близько тисячі місцевих мешканців, які прийшли подивитися на дійство, відпроваджали нових поліцейських з площі оплесками та висловлювали подяку за майбутню працю.

20_policiyi_u_lvovi_-_zhinky.jpg

20% поліції у Львові - жінки
20% поліції у Львові — жінки

Анастасія Шибіко зі Львова для «Громадського радіо»

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+