Слухати

У Запоріжжі близько 1000 людей вийшли на марш з приводу Дня прапора / Новини на Громадському радіо

У Запоріжжі близько 1000 людей вийшли на марш з приводу Дня прапора

24 серпня 2015 - 12:29
Ввечері 23 серпня на честь Дня прапора центральною вулицею Запоріжжя пройшли активісти цивільного корпусу полку «Азов». У святковій ході взяло участь близько 1000 людей

Учасники маршу пройшли зі стягами від площі Поляка до майдану Героїв Революції, вигукуючи націоналістичні гасла та запалюючи фаєри.

den_prapora_u_zaporizhzhi.jpg

День прапора у Запоріжжі
День прапора у Запоріжжі

Безпеку заходу забезпечувало близько сотні правоохоронців, котрі слідували за колонною протягом маршу.

На площі під будівлею Запорізької ОДА «азовці» розгорнули 25-метровий прапор України та зачитали молитву націоналіста. Після чого відбувся короткий мітинг.

marsh_organizuvav_cyvilnyy_korpus_azov.jpg

Марш організував цивільний корпус Азов
Марш організував цивільний корпус Азов

За словами заступника командира полку «Азов» Олега Однороженко, в минулі роки свято національного прапору майже не відзначалося, оскільки було святом офіціозу й цілком належало чиновникам:

«Але з минулого року, з цього року це свято відзначається всім українським народом. Тому що зараз національний прапор – це прапор боротьби. Це прапор визвольних змагань, це прапор освячений кров’ю наших бійців які захищають батьківщину на східному фронті, б’ються за Луганськ, Донецьк, Маріуполь».  

prapory.jpg

Прапори
Прапори

Також на площі під Запорізькою ОДА було розгорнуто палатки полку «Азов», в котрих разом с символікою роздавалися брошури з маніфестом та цілями організації.  

uchasnyky_marshu.jpg

Учасники маршу
Учасники маршу

Максим Шербина із Запоріжжя для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+