Слухати

На Буковині сестра загиблого воїна вийшла заміж за його побратима по службі / Новини на Громадському радіо

На Буковині сестра загиблого воїна вийшла заміж за його побратима по службі

25 серпня 2015 - 13:11
Сестра загиблого сержанта Збройних силу України Олександра Чигрина Мар’яна вийшла заміж за армійського товариша брата

Весілля відбулось на вотчині загиблого Героя в селі Усть-Путила Чернівецької області. 

Познайомився Роман Кукушкін з коханою завдяки Олександру. Вони разом служили за контрактом в батальйоні 80-ої бригади в Чернівцях і дуже подружились. Мар’яна часто навідувала брата, передавала йому необхідні речі, їжу. Роман випросив номер телефону сестри для знайомства. 

sister_bro_0.jpg

Мар'яна з загиблим братом
Мар’яна з загиблим братом

«Я на той момент ні з ким не хотіла зустрічатись. А він попався настирливий, як то кажуть. Почали спілкуватись. Він дзвонив час від часу, коли було скучно, чи коли на полігоні була вільна хвилинка. І так почали спілкуватись.  Приїжджала на КПП, привозила йому сумки. Сашко сказав, звичайно, Ромі, що я їду», —розповіла Мар’яна. Однак це не було кохання з першого погляду, переконують молодята.

«Запропонував зустрічатись. Не погодилась. Потім через місяць знову. І вона погодилась. Але одразу поїхали в зону АТО з Сашком на Луганщину. Про те, що їх забрали в АТО, хлопці рідним не сказали.  Я здогадувалась. Тому що брат повіддавав всі картки. І кредитні, сказавши, щоб я виплачувала кредит. Бачу, вони всі позбирались. Запитала, куди вони. Відповіли, що на полігон», — сказала Мар’яна.

Роман мамі про те, що поїхав в АТО, розповів тільки за кілька днів.

«У мене мама просто дуже близько бере до серця, одразу плаче, сльози. На другу чи третю добу сказав мамі, що в Луганській області. Вона тоді почала обурюватись, чому я не сказав, адже могла скандувати, вимагати, щоб не пустили. Але я сказав, що нема чого мене позорити», — пригадав Роман.

20 липня 2014 року Олександр Чигрин загинув в бою під Георгіївкою, що на Луганщині. На похорон товариша Роман не зміг приїхати, бо мусив перебувати на Сході. А через місяць отримав осколкове поранення після обстрілу блокпоста.

wedding1.jpg

Молодята Мар'яна та Роман
Молодята Мар’яна та Роман

Розлука та поранення не змінили намірів Романа одружитись на сестрі загиблого побратима.  Після довготривалого лікування він повернувся на Буковину і весілля таки відгуляли всім селом.

Надія Вірна з Чернівців для «Громадського радіо»

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+