Слухати

Під Києвом розібрали частину відомого паркану Калетника

25 серпня 2015 - 12:06
Так місцева громада повернула собі те, що суд визнав громадською територією
Під Києвом розібрали частину відомого паркану Калетника / Новини на Громадському радіо

«Паркан на ділянці площею 14 га, що згідно з рішенням Апеляційного суду нещодавно повернуто громаді, демонтувати виявилося не так просто. Міліціянти та беркут захищали громадське від громади», —  пише в соцмережі активістка Яніна Заліська.

 

У липні суд повернув у державну власність 14 га землі лісового фонду в місті Буча (Київська обл.) вартістю понад 18 млн грн, яка була незаконно передана у власність 141 громадянину, кожен з яких в подальшому продав свою частку родичу колишнього першого заступника голови Верховної Ради України Ігоря Калетника.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+