Слухати

Чорні діри — шлях до інших Всесвітів,  — Стівен Хокінг / Новини на Громадському радіо

Чорні діри — шлях до інших Всесвітів, — Стівен Хокінг

26 серпня 2015 - 10:39
На конференції в Стокгольмі Стівен Хокінг заявив, що чорні діри — це шлях в інші Всесвіти.Тож «якщо ви потрапите в чорну діру — не здавайтеся.Там є вихід»

Нещасні космічні мандрівники, що потрапили в чорну діру, ніколи не зможуть повернутися в свій власний Всесвіт, але зможуть з’явитися ще десь, — повідомив фізик на конференції в Стокгольмі. Про це пише The Independent.

stephen-hawking-010.jpg

Стівен Хокінг. Фото: The Guardian
Стівен Хокінг. Фото: The Guardian

Чорні діри насправді не «чорні», як думали вчені раніше, вони є доступом до інших Всесвітів. Існування альтернативних теорій припускає, що це можливо, — вважає вчений.

Однак, будь-яка річ або людина, що пройшли крізь неї, ніколи не зможуть повернутися назад. Тож, хоча мені дуже хотілося б здійснити космічний політ, пробувати я не збираюся, — сказав Хокінг.

Пропозиція Хокінга є спробою відповісти на питання, як мучило астрофізиків: що ж відбувається з об’єктами, які потрапляють туди, звідки не повертається навіть світло. Інформація про зниклий об’єкт повинна бути збережена, навіть якщо його поглинула чорна діра. 

На думку Хокінга, інформація зберігається на горизонті зникнення тіла. Оскільки воно ніколи не повернеться назад, то залишить всю інформацію з цієї сторони чорної діри.

cygx1_ill.jpg

Чорна діра. Фото: NASA
Чорна діра. Фото: NASA

Яцишин Мар’яна для Громадського радіо

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+