Слухати

Світові лідери мають затвердити 17 глобальних цілей сталого розвитку

27 серпня 2015 - 09:08
Глобальні цілі сталого розвитку допоможуть боротися проти 3 важливих проблем сьогодення: з крайньою бідністю, нерівністю/несправедливістю та кліматичними змінами.
Світові лідери мають затвердити 17 глобальних цілей сталого розвитку / Новини на Громадському радіо

25 вересня 2015 року світові лідери на самміті ООН з питань сталого розвитку  повинні затвердити 17 Глобальних цілей людства. Про це повідомляється на сайті проекту globalgoals.org.

Цілі встановлені на наступні 15 років з метою боротися проти 3 важливих проблем сьогодення: крайньою бідністю, нерівністю/несправедливістю та кліматичними змінами.

 «Глобальні цілі сталого розвитку можуть зробити це. У всіх країнах. Для всіх людей», — йдеться в повідомленні. Далі надається список 17 глобальних цілей, які будуть затверджувати представники 193 країн.

1. Ні бідності
2. Ні голоду
3. Гарне здоров’я
4. Якісна освіта
5. Гендерна рівність
6. Чиста вода та санітарія
7. Відновлювальна енергія
8. Гарна праця та економічне зростання
9. Інновації та інфраструктура
10. Зменшення нерівності
11. Сталий розвиток міст та спільнот
12. Відповідальне споживання
13. Контроль за кліматом
14. Життя під водою
15. Життя на землі
16. Мир і справедливість
17. Партнерство заради цілей

«Ми можемо бути першим поколінням, що покінчить з бідністю, найрішучішим поколінням в історії, щоб покласти край несправедливості і нерівності, і останнім поколінням під загрозою зміни клімату», — йдеться в повідомленні на сторінці проекту. 

Лічильник рахує час в днях, годинах, хвилинах та секундах до підписання угоди світовими лідерами. Сьогодні залишилось 28 днів. 

Як повідомляє  biggggidea.com , ідею «сталого розвитку» вперше запропонувала Міжнародна неурядова організація «Римський клуб» в 1972 році. Принципи сталого розвитку враховуються в таких сучасних концепціях як Міські протоколи, Повільні міста, DIO-економіка. В Україні від ідеї сталого розвитку відштовхується в своєму «Договорі гідності для сталого розвитку» Несторівська группа.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+