Слухати

Уряд зриває участь України на Франкфуртському книжковому ярмарку — Асоціація видавців

27 серпня 2015 - 12:59
Видавці підготували усе необхідне для участі України в знаковій для книгодрукування світовій події, проте бюрократична машина зриває участь української делегації
Уряд зриває участь України на Франкфуртському книжковому ярмарку — Асоціація видавців / Новини на Громадському радіо

Урядом практично зірвано участь України з національним стендом у Франкфуртському книжковому ярмарку. Про це заявив на своїй сторінці в соцмережі президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін.

«Членами робочої групи було розроблено концепцію стенду, розпочато формування офіційної делегації, програми перебування та підготовку англомовного каталогу видавництв і представлених ними видань, які мали б дати учасникам та відвідувачам ярмарку максимально об’єктивне уявлення про Україну, її історію, культуру, як класичну, так і сучасну українську літературу. За сприяння Книжкового Арсеналу на волонтерських засадах ще в червні було розроблено унікальний дизайн і креслення забудови національного виставкового майданчика. Однак вирішення питання участі України в цьому найпрестижнішому, знаковому всесвітньому заході виявилося непідйомним завданням для закомплексованого, зашкарублого та індиферентного державного апарату», — повідомляє він.

За словами Афоніна, проект постанови Уряду про фінансування цього заходу у квітні було направлено у Кабінет Міністрів, проте станом на  26 серпня 2015 року урядове рішення не підписано Прем’єр-міністром А. Яценюком, а отже, не має законної сили.

УРЯДОМ ПРАКТИЧНО ЗІРВАНО УЧАСТЬ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИМ СТЕНДОМ У ФРАНКФУРТСЬКОМУ КНИЖКОВОМУ ЯРМАРКУ! Декларації й наміри …

Posted by Александр Афонин on 26 серпня 2015 р.

«І це враховуючи те, що ще 05.08.2015 р. я своїм черговим листом інформував Президента України П. Порошенка про катастрофічну ситуацію, яка виникла через відсутність адекватних ситуації дій уряду, однак це жодним чином не прискорило процес», — додає він.

Олександр Афонін зазначає, що наразі немає часу на закупівлю необхідних матеріалів для виготовлення конструкцій стенду, доставку і складання його вже безпосередньо на майданчику ярмарку у Франкфурті, також не проведено тендер щодо визначення забудовника. 

Франкфуртський книжковий ярмарок є одним з найбільших книжкових подій у світі, і в цьому році пройде 14-18 жовтня. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+