Слухати

В Києві встановлять тисячу відеокамер для фіксації порушень ПДР / Новини на Громадському радіо

В Києві встановлять тисячу відеокамер для фіксації порушень ПДР

27 серпня 2015 - 17:56
Про це повідомив заступник начальника управління патрульної служби Києва Дмитро Євдокимов

Сьогодні, 27 серпня, під час брифінгу в МВС, присвяченому роз’ясненню нових норм закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху», — повідомляє прес-служба МВС України.

За словами Дмитра Євдокимова, зараз здійснюється масштабна робота за всіма напрямками запровадження змін, внесених до законодавства. До 7 листопада 2015 року мають буди урегулюванні всі юридичні, технічні та організаційні питання діяльності патрульної поліції. Готуються зміни штатного розкладу. У Києві ведуться роботи зі встановлення камер для фіксації порушень правил дорожнього руху. Триває робота по створенню сайту, де будуть розміщенні відео та фото правопорушень на дорогах.

— До 1000 відеокамер буде встановлено на найбільш проблемних та завантажених дорогах столиці. А щоб зробити оплату штрафів за порушення правил дорожнього руху простішою, кожен патрульний автомобіль буде обладнаний терміналами та мобільними принтерами для здійснення безготівкових платежів, — повідомив заступник начальника управління патрульної служби міста Києва Дмитро Євдокимов.

Відповідні термінали для сплати штрафів уже встановлені в управлінні патрульної служби Києва, за адресом: Київ, вулиця Народного Ополчення, 9.

Паралельно триватимуть курси з підвищення кваліфікації кадрів патрульної поліції. Найближчим часом поліцейські розпочнуть роз’яснювальну роботу з громадянами відносно нових законодавчих актів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+