Слухати

«Кулявлоб»: у Полтаві пройшов марш проти «тарифного геноциду» / Новини на Громадському радіо

«Кулявлоб»: у Полтаві пройшов марш проти «тарифного геноциду»

28 серпня 2015 - 18:28
Сьогодні на Соборній площі в Полтаві зібралося кілька десятків активістів, аби висловити свій протест проти свавілля влади та високих тарифів

Серед учасників мітингу були присутні фанати «ультрас» ФК «Ворскла».

Активісти з прапорами «Конгресу українських націоналістів» прокрокували головною вулицею Полтави, тримаючи в руках величезний плакат з надписом «Геть тарифний геноцид» і лопати, на які був нанесений своєрідний меседж до прем’єр-міністра України. Очолював протестний марш активіст у масці Арсенія Яценюка:

«Це попереджувальна акція. Це маленький вогник, який має розпалитися по Україні. Прокидається по більшості суспільство і вимагає якихось змін, тому що ми стояли на Майдані за якісь зміни, а ось уряд скоріше за все не хоче робити ці зміни. Наступною акцією буде всеукраїнський страйк 14 вересня, тобто ми будемо продовжувати нашу боротьбу. Ми хочемо змінити конкретно відношення людей. Вони повинні боротися, як в Європі».

akciya_u_poltavi.jpg

Акція у Полтаві
Акція у Полтаві

За словами учасників акції, вони прагнуть домогтися зниження комунальних тарифів, тарифів на проїзд, підвищення прожиткового мінімуму та загалом виступають проти свавілля державних очільників:

«Тарифи повинні бути обґрунтовані відповідно до прожиткового мінімуму або прожитковий мінімум має бути піднятий. Наступна акція — це підняття прожиткового мінімуму. Продуктовий кошик складає близько 4000 грн, а то і більше. Це має бути мінімальна заробітна плата при цих тарифах, цінах на продуктах і т.д.».

uchasnyky_akciyi.jpg

Учасники акції
Учасники акції

На жаль, не всі активісти змогли чітко сформулювати свої вимоги до представників влади. Проте всі висловлювали невдоволення тим, що коїться в державі, та жалілися на високі ціни.

«Я весь час долучаюся до всіх нормальних акцій. Усе дорого, зарплати не підвищують, тарифи підіймають. Людям взагалі жити ніяк. Я взагалі не розумію, чому Полтава спить. Я хочу, щоб наша влада трошки задумалася», — висловилася одна із учасниць маршу.

socialnyy_marsh_.jpg

Марш у Полтаві
Марш у Полтаві

ЇЇ підтримала інша активістка, яка теж поскаржилася на бездіяльність уряду та високі тарифи:

«Ми сьогодні протестуємо проти того, що наша влада нічого не робить для народу, для того, щоб знизились тарифи, щоб навести порядок у всіх сферах народного господарства. І взагалі, я не розумію, до чого все це йде. Люди ледве виживають з такими цінами, з такими тарифами на транспорт, на комунальні послуги. Взагалі, не знаю, як ми будемо жити далі з таким урядом, з такою владою, як зараз. Я особисто хочу, щоб народ жив, як у нормальній країні, так як інші люди живуть».

Анатолій Мележик і Людмила Гудзь з Полтави для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+