Слухати

МОН не затверджував «Курс юного патріота» — Квіт

28 серпня 2015 - 11:25
За словами міністра освіти Сергія Квіта, навчальні матеріалами для школярів, які вчать дітей ділити людей на «патріотів» та «невдах», міністерство не затверджувало
МОН не затверджував «Курс юного патріота» — Квіт / Новини на Громадському радіо

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт офіційно спростував інформацію про те, що МОН затверджував так званий «Курс юного патріота» з додатком до нього. За словами міністра,схвалення цих навчальних матеріалів підписав тодішній директор ліквідованого Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод. 

 

Товариство, повідомляю, що «Курс юного патріота» з додатком до нього на розгляд Колегії МОН не надходив і ніяких грифів …

Posted by Serhiy Kvit on 28 серпня 2015 р.

Раніше українська фейсбук-спільнота збурилася навчальними матеріалами, які вчать дітей ділити людей на «патріотів» та «невдах». Матеріали з курсу «Курсу юного патріота» опублікувала на своїй сторінці журналістка Леся Ганжа. «На жаль, ти ще не знаєш, які риси відрізняють юного патріота від інших дітей» — такі рядки  рядки містять результати навчального тесту.

 

продовжуємо нашу Фб-презентацію «Курсу юного патріота».сторінка 4»На жаль, ти ще не знаєш, які риси відрізняють юного патріота від інших дітей»больше ада — тут http://shop64.com.ua/young-patriot

Posted by Lesya Ganzha on 27 серпня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+