Слухати

Найбільше голосів набрала петиція Президенту про законне володіння зброєю для громадян

29 серпня 2015 - 10:27
Українці просять законне право володіти зброєю, позбавити депутатів недоторканості, а також скасувати мито на імпорт авто

На сайті електронних петицій Президенту України станом на ранок суботи 29 серпня лідирує звернення з вимогою внести до Конституції право громадян на володіння зброєю — за нього проголосували 410 чоловік. Про це повідомляє сайт ЛІГА.Новини.  На другому місці — розгляд законопроекту про позбавлення депутатської недоторканності на засіданні Верховної Ради 31 серпня. За цю петицію проголосували 327 осіб.

Ще три популярних звернення — введення електронної системи голосування в парламенті відбитком пальця (195 голосів), скасування розмитнення і акцизного податку на імпорт авто (196 голосів) і збільшення міри покарання держслужбовців за хабарництво (202 голоси).

Як відомо, Президент підписав указ, яким затвердив порядок розгляду електронної петиції, адресованої главі держави, і дав старт роботі відповідного сайту. Тепер там будь-який громадянин України може створити власне звернення, яке буде збирати голоси для розгляду та затвердження його Президентом. 

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+