Слухати

Учасники «Маршу Гніву» не змогли відповісти, хто зображений на плакатах

29 серпня 2015 - 16:12
Сьогодні о 12:00 на Майдані Незалежності почався так званий «Марш Гніву». За словами учасників, акція покликана змінити теперішню владу, яка «складається тільки з олігархів та іноземців»
Учасники «Маршу Гніву» не змогли відповісти, хто зображений на плакатах / Новини на Громадському радіо

«В Україні існує боротьба між олігархічними сім’ями. Це так звана п’ята колона у владі, та колона, яка має точно не проукраїнську позицію. Ми вирішили підняти це питання. Так як ви бачите на наших банерах певні заклики. Є люди, які отримали українську національність і за два-три дні отримали якусь керівну посаду. Я думаю, що це неправильно, я думаю, що українці самі можуть навести порядок в Україні, що в нас є свої розумні люди, свої професіонали, які можуть навести даний порядок», — сказав активіст.

Іноді, коли студент не міг підібрати правильних слів у своїй промові, йому допомагав натовп.

img_0405.jpg

Молодіжний рух \"Молот\"
Молодіжний рух «Молот»

Школярі, яким не всім виповнилось 18 років, тримали банери з портретами Наталі Яресько, Олександра Квіташвілі, Міхеїла Саакашвілі та Марії Гайдар. Натомість, мітингуючі пропонують поставити патріотів України на посаду Президента та міністрів.

На питання журналістів, проти кого ви протестуєте або «чому вам не подобається Квіташвілі?» деякі ховалися, деякі запитували «хто це?», а були й особливо радикальні, які говорили про «очищення української нації від іноземних політиків»:

— Девочки, а можно вас спросить? Сколько Вам лет. Потому что я буду вас снимать. И если вам есть 18, то…
— Нет.
— Тогда мне нужно разрешение родителей.
— А если мы не хотим. А мои родители против. Все.
— Хорошо, тогда чем вам не угодил Квиташвили?
— А кто это? Ну мы же вышли против…
— Против чего?
— Ну, наверное, он не нашей национальности. Они ходят постоянно бушуют. Это раздражает. Мы живем в Украине, давайте нам наше правительство. Пусть они в своей стране там правят.

Так відповідали школярі, які тримали плакати з фотографіями політиків, в тому числі, етнічних українців і грузинів.

img_0397.jpg

Молодіжний рух \"Молот\"
Молодіжний рух «Молот»

На мітинг зібралися не лише школярі, а й патріотично налаштовані пенсіонери. Двоє з них почали бійку зі словами: «Ти хочеш сказати, що ти більший патріот, ніж я!». До кожного, хто намагався знімати чи фотографувати дійство, підходила жінка і намагалася затулити собою сварки з криком: «Ви поназнімаєте всього, а росіяни будуть з нас сміятися!» Після того, як приїхали журналісти різних телеканалів, вона зрозуміла, що її цензура не допоможе. На питання журналістки, кого вона б бачила замість Петра Порошенка, активістка відповіла наступне: 

«Тому що це олігарх, «бандюк» і зрадник, який зливає Україну, він підлаштовує під себе кланово-олігархічну систему, гвалтує Конституцію під себе, призначає на ключові посади всіх зрадників, людей по бізнесу і «бандюків».

— А кого б ви бачили замість нього?
— Гриценка. Тому що це військовий, який закінчив би війну за лічені дні. Яроша я б бачила президентом», — заявила учасниця акції.

babka.jpg

Активістка хоче бачити президентом Тягнибока або Яроша
Активістка хоче бачити президентом Тягнибока або Яроша

Незабаром учасники «маршу» розділилися на дві групи і вирішили піти мітингувати під Адміністрацію Президента. Так звана «антиурядова акція» зібрала приблизно 100 людей.

img_0382.jpg

Плакати проти уряду і Президента
Плакати проти уряду і Президента

img_0383_0.jpg

Два активісти почали бійку через різні погляди
Два активісти почали бійку через різні погляди

img_0400.jpg

\"Активістка\"
«Активістка»

img_0401.jpg

Школярки відмовлялися показувати обличчя
Школярки відмовлялися показувати обличчя

img_0412.jpg

Мітингуючий з обличчям Путіна
Мітингуючий з обличчям Путіна

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», так званий «Марш Гніву» організував невідомий «Степан Мазура», який зараз нібито перебуває в Росії на заробітках

 

Ірина Сампан для «Громадського радіо». Слухайте. Думайте. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+