Слухати

Ада Роговцева провела творчий вечір для  солдатів  у Костянтинівці / Новини на Громадському радіо

Ада Роговцева провела творчий вечір для солдатів у Костянтинівці

30 серпня 2015 - 16:01
Блізько 800 бійців прийшли подивитися на виступ актриси

Разом зі своєю донькою режисером Катериною Степанковою відома акторка театру і кіно, народна артистка України, Герой України  зустрілася у Костянтинівці з бійцями 90 окремого батальону, 57 та 81 бригади. Зала у ПК «Октябрь» була вщент забита військовими. Близько 800 бійців прийшли на цей творчий вечір, багатьом імпонує її патріотична позиція. У свої 78 років Ада Роговцева приїхала спеціально у зону АТО до солдат підтримати їхній патріотичний дух, подякувати за те, що сьогодні вони виборюють нашу незалежність. На початку зустрічі сама особисто вручала військовим нагороди – ордени «За мужність» за Донецький аеропорт.

viyskovi_u_zali.jpg

Військові у залі під час виступу Ади Роговцевої
Військові у залі під час виступу Ади Роговцевої

Під час зустрічі багато читала віршів – Лесі Українки, Ліни Костенко і своїх власних. Також на сцені показала уривок вистави «Схоже на щастя». На останок кожному, хто побажав, подарувала автограф на синьо-жовтому прапорі, деякі бійці просили її підпис навіть на посвідченні про орден. Охоче фотографувалася, пообіцяла приїхати з виставою і висловила бажання: дожити до перемоги. Одну війну Ада Миколаївна вже пережила,  сподівається неодмінно, що і ця війна на Сході скоро завершиться нашою Перемогою.

viyskovi_2.jpg

Військові охоче фотографувалися з зірками
Військові охоче фотографувалися з зірками

Наталя Поколенко з Костянтинівки спеціально для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+