Слухати

«Новий Старт» для внутрішньо переміщених жінок у Львівській області / Новини на Громадському радіо

«Новий Старт» для внутрішньо переміщених жінок у Львівській області

31 серпня 2015 - 12:08
ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» розпочала реалізацію освітньої програми «Новий Старт» з посилення працеспроможності внутрішньо переміщених жінок у Львівській області

Програма реалізується за сприяння Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки в рамках Програми Співробітництва заради Розвитку і Підтримки Демократії та інформаційної підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської облдержадміністрації.

Керівник проекту Наталія Проць розповідає, що чекає на його учасниць: «Передбачено проведення низки освітніх заходів, які поєднуватимуть у собі два компоненти: арт-терапію та бізнес-навчання. Під час наших тренінгів учасниці спробують розкрити особистий потенціал і «знайти себе», матимуть змогу ознайомитися із можливостями та загрозами сучасного ринку праці, ключовими аспектами ведення бізнесу, коучинговими технологіями особистісного менеджменту».

Перші заходи вже стартували. 26 серпня у Львівському міському центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Майбутнє  України: вимушені переселенці як ресурс розвитку громад». Учасники ознайомилися із сучасними тенденціями на ринку праці та розвиток підприємництва на Львівщині. Також розмовляли про соціально-економічний та психологічний стан внутрітрішньо переміщених жінок та можливості їхньої подальшої продуктивної ре соціалізації.

На тренінгу виступили успішні переселенки: Олена Дуброва та Ольга Анісімова. Вони також є учасницями проекту «Новий старт». Жінки поділилися секретами власного успіху, показали позитивний приклад саморозвитку та досягнення поставлених цілей. 

Опісля 27 серпня 2015 року пройшов тренінг на тему «Стратегія особистісного розвитку» та майстер-клас з виготовлення  мандал – елементів декору із ниток «муліне».

ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» запрошує активних та цілеспрямованих внутрішньо переміщених жінок, які прагнуть особистісної та професійної реалізації, до подальшого навчання.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+