Слухати

Володимир Путін допоміг Кобзону поїхати на лікування в Європу в обхід санкцій / Новини на Громадському радіо

Володимир Путін допоміг Кобзону поїхати на лікування в Європу в обхід санкцій

31 серпня 2015 - 11:00
Російський президент сказав Йосипу Кобзону, щоб той звертався і не соромився

Йосип Кобзон відправиться на лікування до Європи 9 вересня, незважаючи на те, що співак включений до санкційних списків ЄС. Як повідомив сам Кобзон «Російській службі новин», його поїздка стала можливою завдяки втручанню президента РФ Володимира Путіна.

«Я вдячний Путіну. Завдяки його втручанню мені дали медичну візу», — сказав російський співак.

У чому саме полягає втручання президента РФ, співак не уточнив. Раніше Кобзон говорив, що не звертався до Путіна за допомогою у вирішенні цього питання. Крім того, народний артист повідомляв, що лікується в онкоцентрі на Каширському шосе в Москві.

«Не просив я цього у Путіна і просити не збирався. Просто Путін як уважний президент надавав мені допомогу при першій операції, яку мені робили в Німеччині. І тому, коли я був у президента, він сказав, що якщо у вас з’являться проблеми зі здоров’ям, не соромтеся і звертайтеся», — сказав він.

Як повідомляє видання SLON.ru, лікарі діагностували у Йосипа Кобзона рак сім років тому. Санкції з боку ЄС припускають, крім «заморозки» активів, заборона в’їзду.

Відомо, що російського співака Йосипа Кобзона включили до списку санкцій ЄС в лютому 2015 після його виступу перед бойовиками в окупованому Донецьку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+