Слухати

Безкоштовну юридичну допомогу можуть отримати всі постраждалі під час сутичок 31 серпня

01 вересня 2015 - 13:02
Її пропонує Українська Гельсинська Спілка з прав людини
Безкоштовну юридичну допомогу можуть отримати всі постраждалі під час сутичок 31 серпня / Новини на Громадському радіо

Всі, хто звернеться до спілки має можливість покарати злочинців і отримати грошову компенсацію за рішенням Європейського Суду з прав людини у Стразбурзі.

Свої звернення можна направляти за адресою: УГСПЛ, а/с 100, м. Київ, 04071, або безпосереднього до офісу: м. Київ, вул. Фролівська, 3/34, 3-й поверх.

Телефони: (044) 383-95-19, (044) 417-41-18, (094) 928-65-19, (097) 384-27-99.

Нагадаємо, 31 серпня після ухвалення у першому читанні змін до Конституції України щодо децентралізації під Верховною Радою почались протистояння між активістами та правоохоронцами. Один з мітингувальників кинув у натовп бойову гранату. Як наслідок, поранення отримали більше сотні людей. Серед них і представники ЗМІ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+