Слухати

Пораненим під Радою потрібні милиці, одяг, знеболювальне — волонтерка / Новини на Громадському радіо

Пораненим під Радою потрібні милиці, одяг, знеболювальне — волонтерка

01 вересня 2015 - 16:49
Волонтерка військового шпиталю сказала, які речі терміново потрібні тридцятьом пораненим під Верховню Радою, що зараз лежать у відділеннях хірургії та травматології

В київському військовому шпиталі зараз знаходиться близько 30 чоловіків, які вчора отримали поранення під Верховною Радою. Про це  «Громадському радіо» повідомила волонтерка військового шпиталю Олена Кліміна.

«Всі мають осколкові поранення різних частин тіла. Хлопців привезли у формі, у бєрцах. Треба їх перевдягти. Це шорти, труси, носки, майки, футболки. Дуже потрібні милиці, тому що в більшості хлопців поранення ніг. Без милиць вони зараз не встануть, навіть щоб дійти до туалету. Потрібні милиці підлокотні, і високі звичайні», — говорить Олена.

За її словами, хлопці лежать в таких відділеннях: в хірургії, травматології, щелепній хірургії. Медикаменти наразі є, але завжди є потреба у знеболювальному: анальгін і кетанол в ампулах. 

«Кров у госпіталі потрібна завжди. Тому що багатьом хлопцям переливають. В нас діє центр переливання крові на території госпіталя. Завжди потрібні донори усіх груп крові», — додає волонтерка.

Нести речі потрібно за адресою вул. Госпітальна, 18 (метро Печерська).

«На території шпиталю за другим КПП є волонтерський склад. Всю допомогу можна приносити сюди. Тут розподіляється допомога по госпіталю за потребами хлопців», — зазначає Олена і запрошує з запитаннями чи пропозиціями звертатися до неї на сторінку. 

Хлопців багато. АТОшники+НГЗ потреб:- труси, шорти-гумові капці-милиці-ковбаса, сир, молочкаВОДА!!! В будь якій тарі.Пелюшки одноразові 90×60.095 216 160 4

Posted by Elena Klimina on 1 вересня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+