Слухати

Стартував набір у патрульну поліцію в Івано-Франківську  / Новини на Громадському радіо

Стартував набір у патрульну поліцію в Івано-Франківську

03 вересня 2015 - 12:52
Прийом анкет до підрозділу патрульної поліції Івано-Франківська триватиме до 18-го вересня

Сьогодні стартував набір у патрульну поліцію в Івано-Франківську. Про це повідомляє на своїй сторінці в соцмережі прес-секретар МВС Артем Шевченко. 

«200 поліцейських вийдуть на вулиці міста першими у наступному 2016 році. Або, якщо встигнуть навчитися, саме на Новий рік. Всі параметри (грошове, технічне забезпечення) відповідатимуть одному стандарту, який вже працює у Києві, Львові, Одесі, а невдовзі запрацює і у Харкові», — пише він.

Старт набору у патрульну поліцію в Івано-Франківську: 200 поліцейських вийдуть на вулиці міста першими у наступному 2016

Posted by Артем Шевченко on 3 вересня 2015 р.

Прес-служба МВС також повідомляє, що прийом анкет до підрозділу патрульної поліції Івано-Франківська триватиме з 3-го до 18-го вересня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+