Слухати

До петиції про вільне володіння зброєю зібрали достатньо підписів для розгляду в АП

04 вересня 2015 - 12:15
Зібрано 26155 підписів з необхідних для розгляду Президентом України 25000 підписів, з вимогою реалізації права на вільне володіння вогнепальною зброєю
До петиції про вільне володіння зброєю зібрали достатньо підписів для розгляду в АП / Новини на Громадському радіо

Про це йдеться на на офіційному сайті Адміністрації Президента у розділі електронних петицій.

ВГО «Українська асоціація власників зброї» вимагає:

  1. Доповнити статтю 27 Конституції України частиною четвертою такого змісту:«Кожен громадянин України має право на вільне володіння вогнепальною зброєю для захисту свого життя і здоров’я, житла та власності, життя і здоров’я інших людей, конституційних прав і свобод у разі узурпації влади, посягань на конституційний лад, суверенітет та територіальну цілісність України. Реалізація права на вільне володіння вогнепальною зброєю регулюється відповідним законом та може бути обмеженою лише за рішенням суду щодо окремої особи».
  2. Негайно ухвалити Закон «Про цивільну зброю і боєприпаси» №1135-1.

Як свідчить підрахунок підписів, з необхідних для розгляду gрезидентом 25 000 підписів зібрано 26 155 підписів, при тому, що до кінця збору залишилось 117 днів.

Серед усіх петицій, ця петиція є найпершою, що зібрала достатню підтримку, проте серед петицій на розгляді чи з відповіддю вона ще не знаходиться.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+