Слухати

Краматорці хочуть встановити пам’ятник героям Небесної Сотні та АТО

04 вересня 2015 - 17:30
Це питання обговорювалося на засіданні громадських організацій міста. Головною темою засідання було увіковічення пам’яті краматорців, які загинули на Майдані та під час АТО
Краматорці хочуть встановити пам’ятник героям Небесної Сотні та АТО / Новини на Громадському радіо

Голова засідання, а також голова організації «Краматорські бджілки» Ірина Сідоренко розповіла «Громадському радіо» про те, як мешканці міста бажають увіковічити героїв Краматорська:

«Нам прикро, що у Краматорську досі немає ніяких пам’ятних знаків ані на честь героїв Небесної Сотні, ані героїв АТО. Перше, що ми запропонували, — це провести фестиваль пам’яті героя Небесно Сотні Івана Пантелєєва, який загинув 20 лютого на Майдані. На засіданні ініціативної групи одним з питань було встановлення меморіальної дошки. Зробити невеличку групу пошукову. Далі групу з встановлення хоча б уцих меморіальних дошок. Ми хочемо встановити пам’ятник героям АТО. Є пропозиція від клубу підприємців, є макет — це янгол. Є пропозиція поставити цей пам’ятник на горі Карачун, але треба це обговорювати ще. Мені б хотілося, щоб у центрі Краматорська теж було таке місце, де ми пам’ятали героїв», — розповіла Ірина Сідоренко.

maket_pamyatnyka_2_0.jpg

Макет пам'ятника
Макет пам’ятника

maybutniy_pamyatnyk_nebesniy_sotni.jpg

Майбутній Пам'ятник Небесній Сотні
Майбутній Пам’ятник Небесній Сотні

З пропозицією долучитися до ініціативи активісти планують звернутися до краматорської міської влади, до губернатора та до кандидатів в мери міста.

Дмитро Пальченко з Краматорська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+