Слухати

Краматорці хочуть встановити пам’ятник героям Небесної Сотні та АТО

04 вересня 2015 - 17:30
Це питання обговорювалося на засіданні громадських організацій міста. Головною темою засідання було увіковічення пам’яті краматорців, які загинули на Майдані та під час АТО
Макет пам'ятника  //

Голова засідання, а також голова організації «Краматорські бджілки» Ірина Сідоренко розповіла «Громадському радіо» про те, як мешканці міста бажають увіковічити героїв Краматорська:

«Нам прикро, що у Краматорську досі немає ніяких пам’ятних знаків ані на честь героїв Небесної Сотні, ані героїв АТО. Перше, що ми запропонували, — це провести фестиваль пам’яті героя Небесно Сотні Івана Пантелєєва, який загинув 20 лютого на Майдані. На засіданні ініціативної групи одним з питань було встановлення меморіальної дошки. Зробити невеличку групу пошукову. Далі групу з встановлення хоча б уцих меморіальних дошок. Ми хочемо встановити пам’ятник героям АТО. Є пропозиція від клубу підприємців, є макет — це янгол. Є пропозиція поставити цей пам’ятник на горі Карачун, але треба це обговорювати ще. Мені б хотілося, щоб у центрі Краматорська теж було таке місце, де ми пам’ятали героїв», — розповіла Ірина Сідоренко.

maket_pamyatnyka_2_0.jpg

Макет пам'ятника
Макет пам’ятника

maybutniy_pamyatnyk_nebesniy_sotni.jpg

Майбутній Пам'ятник Небесній Сотні
Майбутній Пам’ятник Небесній Сотні

З пропозицією долучитися до ініціативи активісти планують звернутися до краматорської міської влади, до губернатора та до кандидатів в мери міста.

Дмитро Пальченко з Краматорська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+