Слухати

Контрабанда на лінії розмежування є, намагаємось мінімізувати, — прикордонники

05 вересня 2015 - 10:56
Попри численні заходи із запобігання контрабанди, вона вона все одно є на лінії розмежування
Контрабанда на лінії розмежування є, намагаємось мінімізувати, — прикордонники / Новини на Громадському радіо

Прикордонники цього не заперечують. І додають, що намагаються зменшити її кількість.  Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо» Ірина Сампан, яка зараз знаходиться на лінії розмежування. 

«Я була в Щасті і також спілкувалась з прикордонниками. То вони говорять: «Ми намагаємось мінімізувати. Там, де ми стоїмо, вона ніби зменшується, але все-таки не ми вирішуємо, де стояти. Нас можуть перекинути в інше місце, а сюди поставлять когось іншого», — цитує Ірина прикордонників.

Нагадаємо, 3 дні в тому в Щасті було обстріляно мобільну групу, яка займалася боротьбою з контрабандою. Внаслідок обстрілу загинув волонтер Андрій Галущенко та співробітник СБУ, ще 4 людини отримали поранення. Учора на Майдані в Києві відбулося прощання з волонтером Ендрю.

Раніше в нашом ефірі активісти з Донбасу повідомляли, що  контрабанда – не найбільша проблема на Луганщині. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+