Слухати

Ви думаєте, ця війна десь далеко?  —  відео про Україну для європейців / Новини на Громадському радіо

Ви думаєте, ця війна десь далеко? — відео про Україну для європейців

05 вересня 2015 - 22:03
Канал The People's Project опублікував відео про війну на Донбасі для жителів Європи та світу

«Два роки тому ніхто не думав, Україна боротиметься за свою свободу в гібридній війні, спровокованій Росією. Це новий тип війни: з солдатами без розпізнавальних знаків, цивільними особами в якості щита, місцевого  тероризму і диверсій, пропаганди, кібер-тероризму і дипломатичних подвійних угод. Чи готова Європа для такого типу конфлікту? Ви думаєте, що ця війна десь далеко ? Україна знаходиться в центрі Європи!»  — говориться в описі до відео на YouTube.

Починається відео зі слів нібито ненародженого дитя: «Коли я виросту, я хочу стати космонавтом, або лікарем, що  придумати ліки від усіх хвороб. Я хочу бути архітектором, і збудувати найгарніше місто світі». Ці слова перериваються різними уривками з воєнних відео. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+