Слухати

Японці  пропонують побачити одне з своїх міст очима котика / Новини на Громадському радіо

Японці пропонують побачити одне з своїх міст очима котика

05 вересня 2015 - 14:31
В префектурі Хіросіми привертають увагу іноземних гостей незвичним поглядом на туристичні маршрути

В Японії префектура Хіросіми запустила проект Cat’s-eye view, що дозволяє туристам побачити деякі з визначних пам’яток міста Ономіті під незвичайним, іншим кутом. У вівторок був запущений веб-сайт з можливістю відвідати деякі місця в місті з котячого ракурсу, пише блогер Wall Street Journal.

«Ми прагнули представити інший спосіб споглядання наших міст і запропонувати погляд на вулицю, який не був доступний  раніше,» — сказав посадовець за справ туризму в Хіросімі.

Автори проекту  вирішили обрати погляд саме з ракурсу кішки, бо Ономіті  —  портове місто, відоме своєю великою кількістю кішок,  а також має музей ляльок-кішок.

При створенні проекту використовувались камери на 360 градусів, схожі на ті, які використовуються для вироблення карт Google. Карта в даний час охоплює торговий пасаж і прилеглі райони в Ономіті, який розташований близько 70 км на схід від міста Хіросіма.

Користувачі проекту можуть оглянути торгові квартали Ономіті, під муркотіння котів і  «їхніми очима».

Більше місць планується додати на карту в жовтні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+