Слухати

В Києві Печерський суд випустив з СІЗО прокурора Козлова — люди мітингують / Новини на Громадському радіо

В Києві Печерський суд випустив з СІЗО прокурора Козлова — люди мітингують

07 вересня 2015 - 14:11
Слідчого прокурора Печерської прокуратури Павла Козлова після півроку тримання під арештом випустив з СІЗО суддя Печерського суду

Під Печерсьим судом Києва відбулася акція проти слідчого прокурора Павла Козлова, якого випустили з СІЗО після півроку тримання під арештом. Про це Громадському радіо в ексклюзивному коментарі повідомив Костянтин Черненко, активіст Комітету протидії корупції в органах влади.

Нам повідомили, що 27 числа (серпня) ця людина вийшла на свободу. Рішенням судді Печерського суду Карабаня. Невідомо, де він. Більше 20 чи 30 звернень у нас є від людей по ньому. Він був в СіЗО півроку. Це була прокурорська мафія, вони ідкривали підприємства, вивозили людей в ліс, вони відкривали справи порти активістів Євромайдану. Але те, що він випустив Козлова, це прецендент номер один, — заявив активіст.

20 150 907_114 121.jpg

Костянтин Черненко
Костянтин Черненко

За його словами, проти слідчого прокурора було і люстраційне провадження.

Всі резонансні справи відправляють в Печерський суд. Це зрозуміло, тому що суд ухвалює будь-яку справу на сторону або тієї людини, що гроші занесла, або яка зверху подзвонила. Прокурор, який знає всі ниточки до кримінальних справ, а по друге знає весь ланцюжок, кому він платив. Це ж не один Козлов, він крав не лише в своїх інтересах, — впевнений Костянтин Черненко.

20 150 907_113 451.jpg

Активісти протестують
Активісти протестують

Активіст стверджує, що на рахунку слідчого прокурора Козлова, грабіж магазину «Граф» — 6 мільйонів, друга справа — «Екста» (грабіж на 10 млн грн. іноземних інвесторів), 3 справа по «Колосу» — більше 10 млн. збитків. Також справа про Білому та справа, коли в ліс було вивезено захисника Похиленка.

Відео спостереження з магазину «Граф» було рік тому опубліковано в мережі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+