Слухати

В Чернівцях відкрили Соціально-консультативний центр по роботі з переселенцями

08 вересня 2015 - 16:07
Обладнане меблями та комп’ютерною технікою приміщення для надання консультацій та підтримки внутрішньо переміщеним особам презентували днями в Чернівцях
В Чернівцях відкрили Соціально-консультативний центр по роботі з переселенцями / Новини на Громадському радіо

Створення Соціально-консультативного центру по роботі з переселенцями відбулось в рамках проекту «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області», який виконується обласною радою за фінансової підтримки ЄС.

Центр знаходитиметься в приміщенні Громадської організації «Волонтерський рух Буковини» на Центральній площі, 9. Організація з початку анексії Криму займалась питаннями поселення та допомоги переселенцям.  

В центрі працюватимуть кваліфіковані юрист та психолог, які надаватимуть переселенцям консультації.

Громадське радіо вже повідомляло, що в рамках вказаного проекту переселенці можуть отримати дві тисячі євро на розвиток власного бізнесу. Проектом також передбачено будівництво та реконструкцію 22 квартир для родин внутрішньо переміщених осіб.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+