Слухати

Через кордон України до ЄС незаконно переправляли мігрантів, — СБУ

09 вересня 2015 - 15:15
Співробітники Управління СБ України в Закарпатській області викрили міжрегіональну злочинну групу, що організувала канал незаконного переправлення мігрантів через кордон України до країн ЄС
Через кордон України до ЄС незаконно переправляли мігрантів, — СБУ / Новини на Громадському радіо

У Дніпропетровську затримали організатора групи — громадянина однієї з країн Середнього Сходу. Зловмисник разом із спільниками — співвітчизниками та громадянами України — шукав осіб, зацікавлених у незаконному перетині кордону. Потім мігрантів перевозили у прикордонні райони Закарпатської області та переправляли через кордон до країн ЄС.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Впродовж року на Закарпатті розкрито 18 злочинів, пов’язаних з незаконним переправленням мігрантів через кордон. У двох кримінальних провадженнях до різних термінів позбавлення волі засуджено вісім зловмисників, — йдеться у повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+