Слухати

Нова поліція зупинила водія за використання спецсигналів

09 вересня 2015 - 20:39
Київська поліція зупинила автомобіль Volkswagen Passat B6 за використання спецсигналів
Нова поліція зупинила водія за використання спецсигналів / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляється на офіційній сторінці нової патрульної поліції в соцмережі. Київська поліція зупинила автомобіль Volkswagen Passat B6 за використання спецсигналів. Дозволи на них водій мав, але термін дії спецталонів скінчився, до того ж вони були виписані на інші машини. Його доставили до райвідділку за підозрою в підробці одного з талонів. Чоловік пропонував поліцейському вирішити проблему по-тихому, але отримав тверду відмову. 

Вчора київська поліція зупинила автомобіль Volkswagen Passat за використання спецсигналів. Дозволи на них водій мав, ал…

Posted by Патрульна поліція України on 9 вересня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+