Слухати

Поїзд за маршрутом Луганськ-Ростов є незаконним — Укрзалізниця / Новини на Громадському радіо

Поїзд за маршрутом Луганськ-Ростов є незаконним — Укрзалізниця

09 вересня 2015 - 10:21
В «ЛНР» прагнуть запустити потяг до Ростова

Укрзалізниця не має жодного відношення до поїзда Луганськ-Ростов, про це повідомляється на сайті УЗ.

«Наміри «ЛНР» запустити пасажирський поїзд за маршрутом Луганськ-Ростов – незаконні. Самостійно організовувати рух поїзда на самопроголошеній загарбаній території – це загроза для безпеки пасажирів. Укрзалізниця не взаємодіє з владою ЛНР і не  має жодного відношення до організації руху поїзда з Луганська до Ростова» — пише прес-служба.

Курсування поїзда у зазначеному сполученні, як міжнародному між Україною та Росією, не було погоджено законним шляхом на останньому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць СНД і Балтії, що відбулося у травні 2015 року у Мінську.  

«Задля безпеки пасажирів Укрзалізниця нині не здійснює рух пасажирських поїздів до Луганська, а обмежила його до станцій Артемівськ та Лисичанськ. Так, щоденно курсують поїзди: №224/206-205/223 Харків-Костянтинівка-Артемівськ, 5331 Київ-Лисичанськ та №609/610 Харків-Лисичанськ», — додають в Укрзалізниці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+