Слухати

Президент Молдови погодився на переговори з протестувальниками / Новини на Громадському радіо

Президент Молдови погодився на переговори з протестувальниками

09 вересня 2015 - 14:16
Про це повідомляє кореспондентка «Громадського радіо» Ірина Сампан, яка зараз знаходиться в Кишиневі

«Зустріч має відбутися о 2-гій годині», — повідомляє Ірина Сампан. Раніше Ніколае Тімофті заявив, що у відставку не піде, попри вимоги протестувальників Молдови.

Раніше Ніколае Тімофті заявив, що у відставку не піде, попри вимоги протестувальників Молдови.

Сегодня в 14 часов намечается встреча, вернее мы просим встречу с президентом республики, который вчера через главного соеветника сообщил, что готов встретися с нами. Мы хотим, чтобы на встрече присутствовал председатель парламента и премьер министр, чтоб мы сообщили, какие у нас требования. В 17 часов мы наметили встречу с лидерами Альянса, так называемый консиллиум, куда входят лидеры 3 партий. Мы ни на какие переговоры, уступки не пойдем. Потому что мы не уполномочены  великим национальным собранием, на котором участвовало больше 100 тысяч человек. Если они не согласятся, мы потребуем, чтобы народ пришел на площадь опять и будем прессовать до тех, пока криминальная олигархическая антинародная  власть не уйдет своих должностей для проведения свободных выборов, — говорить Василій Нестасьє, член консиліуму Великого національного зібрання Молдови.

img_0619_2_0.jpg

Майдан в Молдові
Майдан в Молдові

За словами протестувальника, вибори можливі лише після того, як будуть змінені люди, бо зараз у виборчій комісії люди олігархів.

И центральный национальный избирком, и консиллиум по радиовещанию, и публичное телевидение — это все люди олигархов. Олигархов Плохотнюка. Когда мы освободим эти институты, тогда и проведем честные выборы.

Також мітингарі вимагають звільнити усіх керівників силових структур Молдови.

img_0626.jpg

Плакат
Плакат

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+