Слухати

Лідерів "Автомайдану" та "Правого сектору" Одеси випустили з СІЗО

10 вересня 2015 - 21:59
Лідера Одеського «Автомайдану» Євгена Резвушкіна та очільника Правого сектору Одеси Сергія Стерненко випустили з-за гратів ввечері у четвер.
Сергей Стерненко //

 Першого відправили під домашній арешт, за другого внесли заставу 60 тисяч гривень. Таке рішення ухвалив Одеський обласний апеляційний суд. Рішення про затримання активістів прийняв Приморський суд Одеси 8 вересня. Факт їхнього затримання визвав великий резонанс: під будівлю суду прийшло кількасот чоловік, палили шини та вимагали якнайскоріше випустити громадського діяча. Окрім того, Автомайдан та Правий сектор об’явили про загальний збір у Одесі. В п’ятницю вони збираються відвідати місто та прийти на екскурсію до нібито відчиненого для відвідування будинку прийомів МГУ, який пов’язують з народним депутатом України Сергієм Ківаловим

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+