Слухати

На охорону міськради Одеси скаржаться до міліції через побої

10 вересня 2015 - 18:15
У Одесі активісти накинулися на депутатів міської ради, які вкотре не включили у порядок денний питання про визнання Росії країною-агресором
На охорону міськради Одеси скаржаться до міліції через побої / Новини на Громадському радіо

Для них вони підготували новий вид люстрації — сміттєвий пакет, що намагалися вдягнути на голову спочатку меру Одеси Геннадію Труханову, а після —  депутатам від партії «Родіна». Зробити це їм не дали молодики без розпізнавальних знаків, ймовірно, муніципальної охорони міської ради. Вони відтіснили кількох активістів від депутатів. При цьому представники громадськості намагалися все ж таки натягнути пакети на голови представникам самоврядування та відбивалися.Людей витолкали з зали засідань, закрили за ними двері.

draka_v_odesse_2_0.jpg

Активісти накинулись на депутатів під час засідання міськради
Активісти накинулись на депутатів під час засідання міськради

Владиславу Балинському роздерли до крові руку, він стверджує, що його били по спині та ниркам. На думку активіста, це була муніципальна охорона міськради, яка захищала інтереси конкретних політичних сил. Наполягає на цьому і активіст Сергій Гуцулюк, який звинувачує депутатів узахисті власних інтересів.

«По-перше, всім відомо, що в цих стінах сідять не просто корупціонери, а відверті сепаратисти. Вони ні в якому разі не хочуть ці питання виносити, чому вони не хочуть ці питання виносити — ми теж розуміємо, бо вони є представниками фінансово-промислових груб російського капіталу», — пояснює Гуцулюк.

draka_v_odesse_0.jpg

Сергій Гуцулюк звинувачує депутатів у захисті власних інтересів
Сергій Гуцулюк звинувачує депутатів у захисті власних інтересів

Гостре питання на сесію повинен був внести депутат від Блока Петра Порошенко Віктор Наумчак, однак він озвучив лише земельні запити. Активісти ж вважають таке ігнорування зрадою і далі наполягатимуть на внесенні цього питання у порядок денний сесій, говорить громадський активіст Дмитро Кондратьєв.

«Это символ того, что у нас в Одессе не будет этого бардака, который творится на востоке страны, и не дай Бог, чтоб это было. И то, что наши депутаты свои личные интересы ставят выше интересов граждан, выше безопасности граждан, выше того, что бы в нашем любимом городе был мир, спокойствие и Украина, вот это показывает их истинное лицо», — говорить активіст Дмитро Кондратьєв.

До питання визнання Росії країною-агресором на цій сесії депутати так і не повернулися.

Ганна Снєгіна з Одеси спеціально для «Громадського радіо»

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+