Слухати

У Костянтинівці просто на дорозі лежав ящик з боєприпасами / Новини на Громадському радіо

У Костянтинівці просто на дорозі лежав ящик з боєприпасами

10 вересня 2015 - 11:50
Ящик лежав на траві обережно прикритий поліетиленовою плівкою

yashchyk_z_boyeprypasamy.jpg

Ящик з боєприпасами
Ящик з боєприпасами

Про це повідомив начальник місцевої міліції Володимир Гончаров: «Знайшли біля узбіччя дороги дерев’яний ящик, в якому знаходилося п’ять мінометних мін калібром 82 мм та граната Ф-1».

Також зареєстрований ще один випадок, коли чоловік ішов по вулиці з кулеметом Калашникова в пакеті. Кулемет у нього вилучено, наразі проводяться слідчі дії.

Співробітники міліції вкотре наголошують на відповідальності щодо фактів незаконного використання зброї. При цьому зазначають: майже щотижня реєструють такі факти, вилучаючи зброю і в автівках городян, і на горищах будинків, і у лісосмугах. Стаття 263, ч.1 Кримінального кодексу передбачає від 3 до 7 років позбавлення волі за таке зберігання.

Наталя Поколенко для «Громадського радіо».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+