Слухати

На сайті ЦВК в списку виборчих округів були деякі населені пункти, що підконтрольні бойовикам / Новини на Громадському радіо

На сайті ЦВК в списку виборчих округів були деякі населені пункти, що підконтрольні бойовикам

11 вересня 2015 - 11:29
"Громадське радіо" зв'язалося з прес-секретарем ЦВК Костянтином Хівренком, але не отримало конкретної відповіді. Сайт ЦВК ліг, а як тільки запрацював, згадані міста з зони АТО зникли

На сайті ЦВК, який на даний момент лежить, з’явився список виборчих округів на Донбасі. Серед них  —  виборчі округи рад міст, які на даний момент підконтрольні бойовикам.

rady.jpg

Виборчі округи міських рад
Виборчі округи міських рад

Цікава ситуація і з виборчими округами міського голови.

mery-cvk.jpg

На сайті ЦВК також є виборчі округи для виборів мерів Амвросіївки та Вуглегірська
На сайті ЦВК також є виборчі округи для виборів мерів Амвросіївки та Вуглегірська

Частина населених пунктів у списках знаходяться за межею розмежування, на територіях, підконтрольних бойовикам.

11 714 425_466 861 466 817 282_2 112 845 761_n_0.jpg

Червоним позначені міста, підконтрольні бойовикам, які мають виборчі округи на сайті ЦВК
Червоним позначені міста, підконтрольні бойовикам, які мають виборчі округи на сайті ЦВК

Прес-секретар ЦВК Костянтин Хівренко підтвердив «Громадському радіо» інформацію про те, що  списки виборчих округів формувала ЦВК. Проте на питання, чому серед списків є виборчі округи, підконтрольні бойовикам, відповів наступне:

«На даний час не можу цього сказати. Треба бачити карту, піднімати рішення ЦВК, і тільки після цього зможу давати відповідь. Зараз ми ведемо безпредметну розмову, бо я не маю перед очима карти».  «Громадське радіо» намагалося  зв’язатися з куратором Донецької області, членом ЦВК Олександром Шелестом, але його секретар передала, що пан Шелест не погоджується на коментар телефоном «Громадського радіо», так як «не знатиме, з ким говорить»,  і радить домовлятися через прес-службу на особисту  зустріч.  

Раніше в ЗМІ повідомлялося, що на сайті ЦВК була помічена партія бойовика Дениса Пушиліна «Ми маємо мету». В той час заступник голови ЦВК Андрій Магера на своїй сторінці  повідомив, що ЦВК не реєструє партії.  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+