Слухати

Правий Сектор та Автомайдан намагаються прорватися до будинку Ківалова / Новини на Громадському радіо

Правий Сектор та Автомайдан намагаються прорватися до будинку Ківалова

11 вересня 2015 - 15:37
Активісти «Автомайдану» і «Правого Сектору» приїхали в будинок колишнього голови ЦВК в Одесі

Пройти до будівлі їм не дозволяють люди у камуфляжі, які називають себе приватною охороною.

11 998 587_504 233 963 074 045_91 340 138_n.jpg

Охорона будинку Ківалова
Охорона будинку Ківалова

Нагадаємо, що акції протесту почалися після того, як 8 вересня призначали запобіжні заходи для лідерів Автомайдану та Правого сектору. Після протестів біля будівлі Приморського суду  активісти «Автомайдану» рушили у так званий замок Гаррі Поттера — будинок прийомів Міжнародного гуманітарного університету, який пов’язують з ім’ям народного депутата Сергія Ківалова. 

Охоронці були озброєні гумовими кийками та міліцейськими щитами. Однак, після перемовин активістів пустили на територію університету, однак до самої будівлі не пустили. Керівництво міжнародного гуманітарного університету так і не з’явилося для перемовин. Після цього активісти розділилися і одна частина рушила до Мїхеіла Саакашвілі на розмову, щодо люстрації суддів. Інша частина поїхала зустрічати Сергія Стерненко — лідера Одеського Правого Сектора, за якого сьогодні внесли заставу у розмірі 60 тисяч гривень, та випустили з СІЗО.  

11 992 296_504 234 149 740 693_1 366 228 715_n_0.jpg

Активісти біля будинку Ківалова
Активісти біля будинку Ківалова

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+