Слухати

Субсидію від 4 копійок  призначають на Донеччині / Новини на Громадському радіо

Субсидію від 4 копійок призначають на Донеччині

11 вересня 2015 - 13:20
Співробітники Костянтинівського управління соціального захисту населення підрахували: за літо призначили 10 тисяч субсидій

Їх розмір у кожної людини свій, при цьому найменша субсидія складає 4 копійки, — розповідає начальник Костянтинівського управління соціального захисту населення Світлана Зубахіна. І таку субсидію теж призначали.

«Размер помощи разный. Минимальный размер помощи был 4 копейки. Максимальный был 460. На данный период субсидию получают 10 600 человек. За аналогичный период прошлого года их было 1500. На сегодняшний момент до начала отопительного периода уже получателей 10 500. В 10 раз увеличился контингент получателей субсидии».

При цьому кількість отримувачів вже зросла вдесятеро, ніж торік. А взимку ще буде більше. Очікується, що документи подадуть 20 тисяч заявників. У людей навіть в тих родинах, де всі працюють, просто нічим платити за комуналку, — наголошує Світлана Зубахіна.

«Платить людям со своими доходами просто нереально. Даже, если все трудоспсобны, они могут обратиться. Да, она не будет такой, как у пенсионера, или того человека, который даже не работающий».

Розмір призначеної допомоги має суттєво зрости взимку, коли люди отримають квитанції від Тепломережі та газовиків. За приблизними підрахунками субсидія в опалювальний період може складати від 1,5 тисяч гривень і більше, особливо для тих, хто мешкає один і опалює приватний будинок газом.

Наталя Поколенко з Донеччини для Громадського радіо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+