Слухати

У Дружківці провели Першість з водного туризму

13 вересня 2015 - 12:35
Участь у цих змаганнях, що проходили у рамках святкування Дня міста, приїхали взяти 12 команд з різних куточків Донеччини – Дружківки, Краматорська, Добропілля, Костянтинівки
У Дружківці провели Першість з водного туризму / Новини на Громадському радіо

Команда з Добропілля — «Східний вітер», її учасниця Анжеліка каже: назва сама пояснює все, адже вітер завжди приносить зміни.

komanda-shidnyy_viter.jpg

Команда «Східний вітер»
Команда «Східний вітер»

«Вітер — це зміни, а ми зі Сходу, тому Східний вітер», — говорить учасниця команди Анжеліка.

Разом з бувалими на маршруті і новачки. Олексій з Дружківки одного разу був у поході на річці Сіверський Донець, сьогодні приїхав на запрошення, друга підтримати. Досвід, каже, важливий, та не це головне, він прийшов за настроєм.

oleksiy_uchasnyk_zaplyvu.jpg

Олексій, учасник запливу
Олексій, учасник запливу

«На победу не надеюсь, а вот удовольствие надеюсь получить», — ділиться враженнями учасник запливу Олексій.

Такі змагання, за словами організаторів, вони проводять вперше і навіть не очікували такої кількості як учасників, так і глядачів, — розповів інструктор змагань Олександр Мирний. Сам турист, Олександр Миколайович цього дня закликав усіх до активного і здорового способу життя.

myrnyy_oleksandr_provodyt_instruktazh.jpg

Олександр Мирний, інструктор змагань
Олександр Мирний, інструктор змагань

«Настроение — класс, надо двигаться, вести активный образ жизни», — підбадьорив учасників запливу інструктор.

Самі учасники прибули з гарним настроєм. І хоча досвід з водного туризму мають не усі, втім, кажуть, не це головне. Після інструктажу з техніки безпеки дали старт — 400 м необхідно було пройти якомога швидше, розвернутися під мостом і повернутися на позиції. Безпека — передусім, — підкреслює головний суддя Костянтин Бєлошенко.

beloshenko.jpg

Костянтин Бєлошенко, суддя змагань
Костянтин Бєлошенко, суддя змагань

«В лодке, если перевернулся, надо не пытаться обратно ее перевернуть, а тихонько плыть к берегу. Но у нас есть МЧС, доктора, думаю, в порядке все будет», — заспокоїв присутніх суддя змагань.

Глядачі могли спостерігати за видовищем з підвісного мосту, що через річку Кривий Торець. Людей було стільки, що міст провис до самої води. Цей заплив був вдалим, тож організатори сподіваються, що наступного року на День фізичної культури у Дружківці збереться ще більше прихильників як водного туризму, так і в принципі  здорового способу життя.

sorevnovanyya_0.jpg

Глядачі спостерігали за байдарочниками з підвісного мосту
Глядачі спостерігали за байдарочниками з підвісного мосту

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+