Слухати

«Цього разу не тільки нас навчають, ми також даємо консультації», — боєць ЗСУ про Seа Breeze

14 вересня 2015 - 11:58
Своїми враженнями про україно-американські навчання Seа Breeze-2015 діляться українські та американські військовослужбовці
 «Цього разу не тільки нас навчають, ми також даємо консультації», — боєць ЗСУ про Seа Breeze / Новини на Громадському радіо

Відео з україно-американських навчань на Миколаївщині Seа Breeze-2015 опублікувало військове телебачення. Своїми враженнями діляться українські та американські військовослужбовці.

«Цього разу заняття стали унікальними, тому що йдеться не так, що тільки нас навчають. Ми на разі маємо такий левел, що ми даємо консультації, як працювати в нових реаліях війни, в стані гібридної війни. Вони консультують нас, ми розповідаємо як ми робимо блок-пости, яка тактика дій», — говорить військовий ЗСУ Сергій Руденко.

«Гарний досвід ми отримали від українських військових. Я зможу поділитися цим зі своїми солдатами. Заради цього і проводяться ці навчання», — заявляє військовий ВМС США Кліфорд Осварек.

«Ребята, которые здесь участвуют, увидели механизм и способ погрузки больного в вертолет, как в положении сидя на земле, так и в воздухе. Такой способ крайне быстрый, крайне эффективный. Дает максимальные проценты надежды на выживание», — впевнений начальник медичної служба ВМС ЗС України Вадим Сергієнко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+