Слухати

На Дніпропетровщині рівень забруднення повітря тепер можна дивитись онлайн

14 вересня 2015 - 12:35
На eco.dp.gov.ua надходить інформація з 15 постів екологічного спостереження у Дніпропетровську, Дніпродзержинську та Кривому Розі. Це перший досвід по Україні — кажуть в ОДА
На Дніпропетровщині  рівень забруднення повітря тепер можна дивитись онлайн / Новини на Громадському радіо

На Дніпропетровщині в тестовому режимі запрацював сайт даних моніторингу атмосферного повітря трьох  найбрудніших міст Дніпропетровської області. Про це повідомляє дніпропетровський експерт організації «Зелений світ» Олексій Ангурець.  За його словами, кількість постів моніторингу потрібно збільшувати, але в першому наближенні можна ознайомитися із станом повітря по основним забруднювачам в динаміці.

bezymyannyy_1_0.png

Рівень забруднення повітря на Дніпропетровщині
Рівень забруднення повітря на Дніпропетровщині

 

http://eco.dp.gov.ua/ — в тестовому режимі запрюцював сайт даних моніторингу атмосферного повітря 3 найбрудніших міст Дн…

Posted by Olexiy Angurets on 14 вересня 2015 р.

«На сайт eco.dp.gov.ua надходить інформація з 15 постів екологічного спостереження, розташованих у Дніпропетровську, Дніпродзержинську та Кривому Розі. Це дані про стан атмосферного повітря та речовини, які його забруднюють. Результати спостережень передаються на сайт раз у кілька днів. Наразі така публічна система екологічного моніторингу працює у пілотному режимі. Проте вже зараз кожен мешканець регіону може зайти на інтернет-ресурс та побачити, як дихається в трьох містах-промисловцях»,   —  говориться в повідомленні  на сайті Дніпропетровської ОДА .

У цифрах показано так званий індекс забруднення атмосфери (ІЗА). Для людей, які не розуміються на екології, цифри розшифровуються статусами від «дуже низького ІЗА» до «дуже високого». Зараз по всім трьом містам показники високі. 

bezymyannyy_1_4.png

Доступна статистика в динаміці по окремим забруднювачам
Доступна статистика в динаміці по окремим забруднювачам

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+