Слухати

Суддя не з'явилася на апеляцію по справі затриманого під ВР журналіста Фурманюка

14 вересня 2015 - 13:22
Засідання перенесено на 21 вересня
Суддя не з’явилася на апеляцію по справі затриманого під ВР журналіста Фурманюка / Новини на Громадському радіо

Апеляцію з обрання запобіжного заходу донецькому активісту і журналісту Фурманюку перенесено через неявку судді. Про це повідомляє активістка Тамара Шевчук. 

Справи Кіншина й Фурманюка перенесли через неяаку судді.Кіншин — 21 вересня на 11.45.Фурманюк — 21 вересня на 10.45

Posted by Tamara Shevchuk on 14 вересня 2015 р.

«Громадське радіо» спілкувалося з адвокаткою журналіста та активіста Фурманюка. Вона заявляла, що її не повідомили про суд з обрання запобіжного заходу її підзахисному і що на суд адвокатка потрапила випадково. Тоді Фурманюку обрали запобіжний захід з тримання під вартою без застави. Нагадаємо, під час заворушень під ВР 31 січня було затримано донецького журналіста та активіста Артема Фурманюка. Агенство Reuters опублікувало фото, де він з дубинкою замахується на силовиків. Тоді медіа-спільнота розділилася два табори, обговорюючи, чи може журналіст таким чином висловлювати свою позицію на мітингу.

reuters_1_0.jpg

Фурманюк на фото REUTERS
Фурманюк на фото REUTERS

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+