Слухати

«На свіжу голову»: «Громадське радіо» та радіо «Промінь» розпочали спільне виготовлення ранкового ток-шоу

15 вересня 2015 - 13:45
«Громадське радіо» та радіо «Промінь» розпочали спільне виготовлення ранкового ток-шоу «На свіжу голову»
«На свіжу голову»: «Громадське радіо» та радіо «Промінь» розпочали спільне виготовлення ранкового ток-шоу / Новини на Громадському радіо

Прем’єра оновленої програми відбулася вранці в понеділок 14 вересня. Новою програмою опікуватимуться Ярина Скуратівська (від радіо «Промінь») та Дмитро Тузов (від «Громадського радіо»). Тепер «На свіжу голову» виходитиме щодня не тільки з 10:00 до 12:00 у будні, але і з 9:00 до 11:00 у вихідні. Ток-шоу буде чути на хвилі УР-2, а також онлайн на сайтах «Променя» та «Громадського радіо».

Таким чином, «Громадське радіо» спільно з НРКУ виготовляє вже чотири години мовлення, тобто два ток-шоу: вечірню програму «Громадська хвиля» та «На свіжу голову». Співпраця «Громадського радіо» та НРКУ та спільне виготовлення програм триває з лютого 2014 року.

Також більше деталей дізнайтеся на відео з брифінга в Українському кризовому медіацентрі.

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+