Слухати

Тітушка з  «Оплоту» на суді заявив, що їхав до Києва тримати прапор України / Новини на Громадському радіо

Тітушка з «Оплоту» на суді заявив, що їхав до Києва тримати прапор України

15 вересня 2015 - 19:24
В Оболонському райсуді в чергове пройшло засідання у справі харківських «тітушок» з «Оплоту»

Сьогодні в Оболонському райсуді відбулося чергове засідання по справі харківських «тітушок» з «Оплоту» , підозрюваних у побитті автомайданівців та випадкових перехожих біля метро Петрівка 21 січня 2014 р.

Як кілька разів протягом засідання намагався пояснити Азіз Разім Тагіров, один із підозрюваних, що зараз знаходиться під вартою, він тоді нібито хотів приїхати до Києва тримати український прапор.

«Ми їхали тримати прапор України, якщо я би знав, що там відбудеться, я би взагалі не їхав», — запевняв він суддю.

Потерпілий  Іваненко в залі суду  розказав, що його в той день на Петрівці схопили  так звані тітушки, побили та повезли в невідомому напрямку.

«Мені погрожували, казали, що якщо не признаюсь до вини (не сказали навіть до чого), тоді з мене знімуть одяг, мене згвалтують і на мене випорожняться», — давав свідчення у залі суду потерпілий Іваненко, якого, за його словами,  викрали підозрювані.

20 150 714_170 358.jpg

Потерпілий Іваненко, якого викрали і катували
Потерпілий Іваненко, якого викрали і катували

Не обійшлося теж без словесних сутичок міх постраждалим та одним із друзів обвинуваченого. Постраждалий Іваненко розповів про проблеми його дружини  —  після шоку, який вона пережила, коли  підозрювані телефоном повідомили про викрадення її чоловіка, жінка втратила грудне молоко і перестала годувати дитину.

Її слова здалися другові Тагірова смішними.  Потерпілий автомайданівець Дулапчий теж не міг стриматися, і запитав Тагірова, чого він сміється. Сторони почали кричати один на одного і суддя оголосила перерву 5 хвилин.

В перерві Дулапчий і друг Тагірова вийшли з залу розібратися між собою,  до них доєдналася агресивно налаштована мама обвинуваченого.

Головною проблемою у справі залишається відсутність безпосереднього начальника підозрюваних Таввакула Рагімова, котрий зник у невідомому напрямку.  Представники потерпілого впевнені, що Тагіров до Києва потрапив майже випадково, тож без зниклого Рагімова не можна знайти справжніх замовників акції.  

Нагадаємо, за словами прокурора в цій справі, Рагімов приїхав до Києва та привіз своїх друзів за наказом Євгена Жиліна, який зараз займає пост радника в так званій «ДНР».

Кароль Лучка з Києва, спеціально для  «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+