Слухати

Американські волонтери з Корпусу миру повернулися в Україну  / Новини на Громадському радіо

Американські волонтери з Корпусу миру повернулися в Україну

16 вересня 2015 - 12:38
Місія відновлює свою роботу в Центрі і на Заході України — від Полтави до Закарпаття. В окупованому Криму і на підконтрольній бойовикам території Донбасу діяльність поки неможлива

Корпус миру повернувся з США в Україну. Про це в інтерв’ю «Голосу Америки» розповів директор Корпусу США Денні Робертсон.

Місія призупинила свою діяльність в розпал Майдану. Американські волонтери, які жили і працювали в маленьких містах і селах по всій Україні, повернулися в Америку, побоюючись за своє життя. З евакуйованих торік понад двохсот добровольців тридцять вже повернулися. Нову групу — 59 волонтерів — очікують у жовтні. Ще одна група новобранців приїде на початку наступного року.

 Як повідомляється, Корпус миру відновлює свою роботу тільки в Центрі і на Заході України — від Полтави до Закарпаття. В окупованому Криму і на підконтрольній бойовикам території Донбасу діяльність поки неможлива:

«Ми знаємо, що в Криму є організації, які і зараз з радістю прийняли б волонтерів Корпусу миру, — пояснює Денні Робертсон. — Але сьогодні про це важко говорити. Але ми плекаємо ту ж надію, що і багато українців — що настане час, коли ми зможемо повернутися до Криму».

Корпус Миру США в Україні було засновано у 1992 році, коли Президент України Леонід Кравчук та американський Президент Джордж Буш підписали двосторонню угоду про започаткування Корпусу Миру США в Україні.

Відтоді Корпус Миру співпрацював з багатьма прогресивними організаціями. Американські добровольці живуть і працюють з українцями, викладають в школі, організовують заходи, реалізовують громадські та бізнес-проекти, пропагують здоровий спосіб життя тощо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+