Слухати

Павло Розенко звільнив усіх керівників Державної служби зайнятості / Новини на Громадському радіо

Павло Розенко звільнив усіх керівників Державної служби зайнятості

16 вересня 2015 - 12:11
У ДСЗ звільнено все керівництво, включаючи обласний рівень

Міністр соціальної політики Павло Розенко оголосив про звільнення усіх керівників Державної служби зайнятості, як центрального апарату, так і керівників обласних підрозділів. Про це він написав у своєму Twitter.

Як повідомляє Укрінформ, під час наради за участю представників центрального апарату та територіальних підрозділів Держслужби щодо реформування ДСЗ Розенко заявив, що розраховує на ухвалення вже у жовтні розробленого Мінсоцполітики законопроекту, завдяки чому вже з 1 січня 2016 року в нашій державі запрацює Національне агентство зайнятості.

«Завдання зазначеної реформи — не лише змінити назву Державна служба зайнятості на Національне агентство зайнятості, а й принципово реформувати службу зайнятості та посилити її інституційну спроможніст», — пояснив пан Розенко.

Як відомо, 11 вересня голова ДСЗ Ярослав Кашуба був затриманий правоохоронними органами під час отримання хабара у розмірі понад 600 тис. грн.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+