Слухати

В Стендфордському університеті вшанували пам'ять Георгія Гонгадзе

16 вересня 2015 - 10:42
Сьогодні, 16 вересня, в Києві збиратимуться сотні людей, аби вшанувати пам'ять загиблого 15 років тому журналіста
В Стендфордському університеті вшанували пам’ять Георгія Гонгадзе / Новини на Громадському радіо

В Стендфордському університеті вшанували пам’ять Георгія Гонгадзе. Про це повідомляє український журналіст Олександр Акименко, який зараз навчається в Стендфорді.

«Вся программа John S. Knight Journalism Fellowships практически в полном составе собралась на главной площади университета чтобы присоединится и проявить солидарность со всеми, для кого правда имеет значение. Для всех, кто не забыл и уверен, что виновные должны по-прежнему быть наказаны без срока давности»,  — пише він.

Сьогодні, 16 вересня, в Києві збиратимуться сотні людей, аби вшанувати пам’ять загиблого 15 років тому журналіста. 

«На этом фото выдающиеся журналисты из Венесуэлы, США, Китая, Бразилии, Германии, Австралии, Индии, администрация стипендии», — додає Олександр Акименко.

В этот день 15 лет назад пропал украинский журналист Георгий Гонгадзе. По злой воле людей, которые поставили политически…

Posted by Олександр Акименко on 15 вересня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+